Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Analysisbets.com sitesinde işlem yapmadan önce lütfen bu Gizlilik Politikasını okuyunuz, Gizlilik Politikasını kabul etmiyorsanız, lütfen Analysisbets.com sitesi üzerinde işlem yapmayın. Bu Gizlilik Politikası Analysisbets.com

 için geçerlidir ve Tahmingold.com üzerinde bahsi geçen diğer siteler için bağlayıcı niteliği bulunmamaktadır. Bu Gizlilik Politikasını okuyarak Analysisbets.com un şartlarını kabul etmiş olmaktasınız.

Kişisel Bilgi

Ürünlerimizi sizlere tanıtmak, yeni ürünlerimiz, hizmetlerimiz ya da promosyonlarımızdan sizleri haberdar etmek, yeni ürün satışı yapmak veya ürün satışı sonrası destek vermek için Analysisbets.com sitesinde; isminiz, adresiniz, e-posta adresiniz ve telefon numaranız gibi boyut özel, kişiselleştirmeniz istenir. Mevcut bilgileriniz eksik cep telefonu bilgileri sizden e-posta, telefon veya faks gibi iletişim araçları ile istenebilir.  Analysisbets.com sitesinde kişisel bilgi olarak toplanan bilgi tüm bu kapsamını nitelendirmektedir.

Otomatik Olarak Toplanan Kişisel Olmayan Bilgi

Analysisbets.com siteyi ziyaretiniz sırasında, İnternet protokol adresiniz, işletim sistemi, tarayıcı tipiniz, trafik biçimleri ya da herhangi bir web sitelerinin adresi gibi belirli teknik bilgi toplamamıza imkan veren teknolojileri kullanabilir. Ziyaretçilerimiz hakkında daha detaylı bilgi elde etmek için sitemiz ile nitelendirilen bilgi bilgileri gönderilebilir. Bu dosyalar basit sistem ile ilgili bilgi içeren ve dünyada yaygın olarak kullanılan dosyalardır.

Bilginin Paylaşımı

Analysisbets.com için web sitesini ziyaret edenlerin, kişisel koruma sağlamak ilkeleri arasında yer almaktadır. Analysisbets.com kişisel bilgi içermeyen datayı (bilgi işletim sistemi, görselin cinsiyeti vb.) 3. şahıslar ile bilgi vermek paylaşabilir. Yasal olarak tarafımızdan istenmedikçe kişisel olarak nitelendirilen özel bilgiler 3. şahıslar ile paylaşılmamaktadır. Tahmingold.com Redsoft Bilgi Teknolojileri  markasıdır ve kişisel bilgiler; bilgi veya promosyon amaçlı şirket diğer siteler ile paylaşılabilir.

Güvenlik

Analysisbets.com verinin mutlak güvenliği için gerekli teknolojik tedbirleri çay. Ancak hiçbir teknolojik sistem % 100 güvenli değildir . Analysisbets.com un yanlış kullanım da kişisel bilgilerinize yetkisiz erişim gibi riskleri engel yada minimum seviyeye indirmek için gerekli tedbirleri almak ve bu bilgilendirici bilgilendirici yayınla çalıştığını bilmenizi isteriz. Online işlem sırasında kullanılan kredi kartı bilgilerinin 256 bit şifreleme teknolojisi ile tarafınızdan alınıp bankaya iletilmektedir .

Toplanan Verilerin Doğruluğu

Analysisbets.com ziyaretçisiyle girilmiş olan yanlış bilgi, ziyaretç gelecek bilgi veya çapraz sorgulama yöntemi ile elde edeceği doğru bilgi ile değiştirebilir yada silebilir.

Değişiklikler

Analysisbets olarak dilediğimiz zaman ve bildirimde bulunmadan bu Gizlilik Politikasını, siteyi yada bu sayfalara erişimi değiştirebilir kaldır yada edilebiliriz.
 

SMS Gönderileri

Sitemize üye olan bir üye, sitemiz gelecekden SMS'leri almayı kabul etmişlerdir. Eğer SMS almak istemiyorsanız, bilgi@Analysisbets.com e-mail atarak SMS listesinden çıkmak istediğinizi belirtebilirsiniz.

 

Üyelik İptalleri

Üyeliklerini kendi istekleriyle iptal eden  üyelikleri tekrar açılmaz , üyelik yükseltmeleri yapılmaz  ve ayrıca  ücret iade talepleri geçersiz olur.